Wypożyczalnia samochodów sportowych. Luksusowe auta na każdą okazję!

  • -
porsche 911

Wypożyczalnia samochodów sportowych. Luksusowe auta na każdą okazję!

Tags :

Category : Pozostałe tematy

Chcesz pojeździć sportowym autem? Wynajmij wybrany przez siebie model w niskiej cenie! Takie usługi oferują wybrane wypożyczalnie działające w największych miastach w całym kraju. Jakie auta wypożyczane są najczęściej? Na jakie okazje są wybierane? Ile trzeba zapłacić za taką usługę?

Koszt zakupu samochodów premium to zwykle od kilkuset tysięcy złotych do nawet ponad miliona złotych w zależności od konkretnej marki i modelu.

Aby zasiąść za kierownicą takich modeli jak Dodge Challenger, Nissan GTR czy Porsche 911, nie trzeba wcale posiadać ich na własność. Alternatywa to wynajem – dzisiaj można skorzystać z niego w naprawdę przystępnych cenach!

Jakie auta premium oferują wypożyczalnie?

Wypożyczalnie prowadzące wynajem samochodów sportowych oraz innych samochodów zaliczanych do klasy premium mogą zaproponować swoim klientom wiele świetnych pojazdów do wyboru.

Dostępne w wypożyczalniach auta premium to starannie wyselekcjonowane modele, które mogą spełnić oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów.

Takie auta można wynająć także w wypożyczalni WARKOT, która specjalizuje się w dostarczaniu samochodów na różne okazje. Oferuje ona między innymi modele Mercedes AMG, Dodge Challenger z silnikiem 6.2 Hemi V8 o mocy 707 KM, Chevrolet Camaro SS „Fifty” – to limitowany model stworzony na 50-lecie marki czy Ford Mustang GT Convertible, który ma pod maską 450 KM.

Można więc wybrać takie samochody, które zapewniają maksymalne osiągi i bezkompromisową radość z jazdy – także na torach wyścigowych, gdzie można w pełni poznać ich możliwości.

Kto i kiedy najczęściej wypożycza sportowe auta?

Wynajem sportowych aut to usługa dostępna dla każdego. Aby skorzystać z takiej oferty, wystarczy posiadanie prawa jazdy w kategorii B oraz spełnienie wymogu wiekowego – najczęściej to 25 lat. Podczas podpisywania umowy wynajmu należy także przedstawić dokument tożsamości ze zdjęciem, na przykład dowód osobisty lub paszport.

Wynajem samochodów sportowych to korzystna oferta na wiele okazji. Kiedy są one najczęściej wypożyczane?

Wypożyczalnie często dostarczają samochody na plany zdjęciowe i filmowe, między innymi do nagrywania teledysków oraz spotów reklamowych, filmów, seriali. Również chętnie zamawiane są na ważne wydarzenia, na przykład na wieczory kawalerskie i panieńskie, na śluby, a nawet na studniówki.

ford mustang
Ford Mustang

Również samochody luksusowe wypożyczane są przez osoby, które po prostu pragną pojeździć takimi właśnie modelami. To doskonała okazja do tego, aby przetestować ich możliwości i przekonać się, czy rzeczywiście mogą one sprostać dziecięcym marzeniom.

Warto także wspomnieć, że wiele wypożyczalni oferuje możliwość wykupienia kart podarunkowych – wtedy przejażdżka sportowym samochodem może stać się kapitalnym pomysłem na prezent dla amatora motoryzacji.

Niskie koszty związane z wynajmem luksusowych aut powodują, że taka usługa jest dzisiaj wybierana tak chętnie!

Wynajem luksusowych aut sportowych – cennik

Zatem, ile trzeba będzie zapłacić za skorzystanie z usług wynajmu samochodów sportowych? Ceny są zależne od wybranego modelu pojazdu, a także od czasu wynajmu.

Przykładowa wypożyczalnia samochodów sportowych oferuje wynajem samochodów Ford Mustang oraz Chevrolet Camaro w cenach 990 złotych za 24 godziny, 1790 złotych za 48 godzin, 2490 złotych za 72 godziny oraz 3990 złotych za tydzień. Wyższe ceny dotyczą modelu Dodge Challenger – w tym przypadku to 1490 złotych za 24 godziny, 2700 złotych za 48 godzin, 3700 złotych za 72 godziny oraz 6000 złotych za tydzień.

W przypadku wykupienia voucherów upominkowych na przejażdżki sportowymi samochodami ceny są już niższe – rozpoczynają się od około 99-299 złotych za jedno okrążenie na torze wyścigowym.

Z dokładną ofertą wypożyczalni można zapoznać się online – rezerwację można również wykonać przez internet!