Tania ławka do ogrodu – wykorzystaj gotowe nogi do ławki!

  • -
dziewczyna w ogrodzie

Tania ławka do ogrodu – wykorzystaj gotowe nogi do ławki!

Tags :

Category : Dom/Mieszkanie

Gotowe ławki do ogrodu, które możemy kupić w marketach, mogą sporo kosztować. Tańszym rozwiązaniem jest zakupienie gotowych nóg do ławki i wykończenie jej drewnem!

Ławka w ogrodzie pozwala na relaks na świeżym powietrzu – możemy wypocząć na niej podczas czytania książki albo spotkać się ze znajomymi i porozmawiać na różne tematy. W wielu ogrodach ławka to prawdziwy must-have, czyli coś, co po prostu musimy mieć.

Jaką ławkę wybrać do ogrodu? Gdy liczą się niskie ceny, możemy mieć problem z wyszukaniem takiego gotowego mebla, który spełni nasze wymagania.

Droga ławka? Jest alternatywa

Zakupienie ławki ogrodowej może być jednak sporym kosztem. W sklepach znajdziemy szeroką gamę gotowych ławek, ale za taki mebel ogrodowy musimy zapłacić najczęściej od 150 do nawet 500 złotych.

Co więcej, nie zawsze tanie ławki ogrodowe są godne polecenia – wykorzystują niskiej jakości materiały i tym samym już po jednym sezonie mogą wyglądać brzydko i wymagać kosztownej renowacji.

W takim przypadku można pomyśleć o samodzielnym wykonaniu ławki – możemy dobrać wtedy najlepsze materiały i zaoszczędzić sporo pieniędzy!

Nogi do ławki – podstawa solidnej ławki ogrodowej

Zbudowanie ławki ogrodowej nie jest skomplikowane. Możemy poradzić sobie z tym zadaniem nawet wtedy, gdy nie mamy żadnego doświadczenia w stolarstwie. Doskonałym wyborem będzie wtedy zakupienie gotowych nóg do ławek, na których możemy osadzić wybrane drewno – takie, które będzie solidne i stylowe.

Najlepszym wyborem będą metalowe nogi do ławki, które wykonane są z grubościennych profili i poddane spawaniu. Do wyboru mamy pełną gamę gotowych nóg – przeznaczonych do wykonania ławek bez oparcia oraz z oparciem, prostych i z dekoracyjnymi detalami, na przykład romantycznymi motywami florystycznymi.

Za parę nóg do ławki zapłacimy od 60 do 200 złotych zależnie od ich konstrukcji.

Gotowe nogi do ławki posiadają wykonane już otwory, dlatego można łatwo dokręcić do nich wybrane deski. To wszystko, aby przygotować solidną, trwałą i estetyczną ławkę do swojego ogrodu – nawet o połowę taniej niż gotowe modele dostępne na sprzedaż!

Gdzie można zakupić nogi do ławki?

Metalowe nogi do ławek warto zakupić od sprawdzonego producenta, na przykład od firmy KAR STAL, która specjalizuje się w produkcji elementów metalowych od 2010 roku. Z jej asortymentem możemy zapoznać się bliżej na stronie: https://karstal.pl/.

Zatem wtedy, gdy chcesz kupić stylową i trwałą ławkę do ogrodu, ale nie chcesz przepłacać, wybierz gotowe nogi stalowe i dodaj do nich deski. Uzyskasz idealną ławkę do ogrodu bez przepłacania!